Компанія Рулен заснована у 2006 році та працює на європейському та українському ринках сільськогосподарських запасних частин.

Наша Компанія займається постачанням альтернативних запасних частин, ременів, підшипників, фільтрів та масел преміум якості для техніки JOHN DEERE.

Ми є офіційними представниками та партнерами світових виробників:

  •  підшипників: NTN-SNR, SKF, PEER BEARING
  •  фільтрів: MANN+HUMMEL, PARKER HANNIFIN
  •  ременів: TIMKEN BELTS, CONTINENTAL
  •  ріжучих апаратів: SCHUMACHER GROUP
  •  запасних частин: HDPARTS-AG
  •  олій та хімії: MOTUL, SMITTY'S Oil, LOCTITE
  •  інструментів:  STIHL, KARCHER, METABO, TOPTUL, KING TONY
    та багато інших.
Ми завжди готові запропонувати великий асортимент запасних частин понад 50 000 найменувань та супутніх товарів.

Європейський склад запасних частин знаходиться в республіці Литва, місто Каунас. Український склад запасних частин та сервісний центр розташований у місті Кропивницький, Україна, яке є географічним центром країни.

Також є представники в областях України: Київській, Черкаській, Херсонській, Полтавській, Дніпропетровській, Одеській, Хмельницькій, Рівненській, Сумській, Чернігівській та інших. Це дозволяє здійснювати швидке постачання деталей у будь-яку точку країни.

Ми зростаєм та розвиваємося, щоб бути найкращими для Вас, надаючи якісну продукцію найвищого рівня. Пріоритетом компанії є якість продукції, що продається та широкий асортимент товарів на складі.

Наша Компанія пропонує співпрацю торгуючим організаціям, в регіонах України та інших країнах для розширення мережі представників, з наданням доступу до нашого асортименту.

У нашому інтернет-магазині у розділі «Каталог продукції» Ви завжди можете знайти актуальну інформацію про наявність та ціни на продукцію, скористатись посиланням на каталог запасних частин до техніки John Deere. Також наш інтернет-магазин адаптований для всіх мобільних пристроїв, що дозволить Вам завжди мати під рукою актуальну інформацію.